لوگو تصویری نیکان

 توسعه مهندسی نیکان:

مجموعه نیکان در بیش از ۱۹ سال فعالیت حرفه ای خود با تشکیل تیم های کارآمد و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا در پروژه های ساختمانی و صنعتی پرداخته است.در خلال این سال ها افتخار همکاری با ۱۵۰ کارفرما در بیش از ۲۰۰ پروژه خود موید تجارب ارزنده این مجموعه می باشد.اینک توسعه مهندسی نیکان با بهره گیری از تجارب گذشته و تکیه بر اکیپ های اجرایی و مهندسین مجرب خویش به سوی بازارهای جدید گام بر می دارد، خدمات توسعه مهندسی نیکان در موارد ذیل خلاصه می گردند:

  • مدیریت طرح و ساخت پروژه های باشکوه و خاص ساختمانی و صنعتی با روش های نوین اجرا
  • مدیریت برندینگ، خرید، فروش و اجاره داری املاک و مستغلات
  • مدیریت نگهداری و بهره برداری املاک و مستغلات

امید آن که همچون گذشته با تداوم برنامه ها در جهت ایفای تعهدات و حصول رضایت وخرسندی مشتریان گرامی موفق باشیم.

گروه نیکان:

۱۳۷۸      پیک زندگی سبز                 مصالح و تجهیزات ساختمانی

۱۳۸۰      نیکان ابنیه گستر                شرکت ساختمانی

۱۳۸۴      زندگی سبز ایرانیان            آموزش مهارتهای فردی و مدیریتی

۱۳۸۷      نیکان آموت                       معماری و دکوراسیون داخلی

۱۳۹۲      توسعه مهندسی نیکان        راهکار جامع ساختمان و املاک

توسعه مهندسی نیکان

جهت مطالعه شرح فعالیتهای گروه نیکان روی لینک زیرکلیک نمایید:

دانلود رزومه گروه نیکان

برخی از مشتریان ما:

It’s Our People Who Make Great Places

معرفی مدیریت:

مدیریت توسعه مهندسی نیکان، مهندس حسینمردی
  • عباس حسینمردی

  • متولد ۱۳۵۵ تهران

  • فارغ التحصیل مهندسی عمران

  • موسس و مدیریت مجموعه نیکان

پس از فارغ التحصیلی در سال ۱۳۷۸ ، با ادامه کار حرفه‌ای خود در زمینه بازرگانی در سال ۱۳۸۰ اولین مجموعه از گروه نیکان را پایه‌گذاری نمود. تجارب مدیریت پروژه و اجرایی پروژه‌های ساختمانی و صنعتی ماحصل این دوره از فعالیت با دریافت رتبه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد.

پس از آن به مطالعه و پژوهشهای آکادمیک و غیر آکادمیک در زمینه‌های معماری ، معماری داخلی و دکوراسیون تا سطح مدیریت طرح – مدیریت و مربیگری ، روانشناسی ، تورگردانی و طبیعت گردی تا سطح تدریس و مدیریت اجرایی پرداخت. در سال ۱۳۸۴ مجموعه زندگی سبز ایرانیان برگزار کننده کارگاه ها و همایش های آموزشی – تفریحی و مجری تورهای گردشگری و در سال ۱۳۸۷ مجموعه نیکان آموت طراح و مجری پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی را راه‌اندازی نمود.

در این بازه کسب تجربه از آموزش مهارت های کار و زندگی و سفر به عنوان رهجو و مسافری مشاهده‌گر ، بیان هنری و فلسفی وی را پرورش داده و این تجربیات شخصی و کشف نیازهای انسانی در سبک کار و طرح های جزء نگر او تجسم یافته است.

در ادامه با بهره‌گیری از ۱۵ سال تجربه اجرایی و مدیریتی و تکیه بر دانش مهندسان و طراحان مجرب مجموعه در سال ۱۳۹۲ با راه اندازی توسعه مهندسی نیکان و ارائه راهکارهای جامع ساختمان و املاک به سوی بازارهای جدید گام بر داشته است.

ارتباط با مدیریت:

Big In Experience

Young In Ideas