لوگو نیکان

شرکت توسعه مهندسی نیکان با کادری با تجربه و متخصص  آماده ارائه خدمات در زمینه تجهیز سالن همایش ، کنفرانس و آمفی تئاتر  می باشد.

ضوابط طراحی آمفی تئاتر (سالن همایش و کنفرانس)

خلاصه مقاله

در طراحی یک آمفی تئاتر نه تنها باید نیازهای امروز را به درستی دید بلکه باید آینده های دور را نیز در نظر داشت. در هنگام طراحی می‌بایست موقعیت مجموعه، نیاز های بهره بردار و نوع کاربری و … با هم و در جایگاه خود مورد بررسی کامل قرار گیرند.

مطالعه مقاله

نورپردازی سالن همایش (سالن آمفی تئاتر)

خلاصه مقاله

یک از عناصر تاثیر گذار در سالن همایش نورپردازی است .بهره گیری از بهترین نورپردازی سالن های همایش همراه با فناوری های صوتی مناسب، می تواند ارتباط شما را با مخاطبان تقویت کند.

مطالعه مقاله

نورپردازی سالن کنفرانس (اتاق کنفرانس)

خلاصه مقاله

طراحی سالن ها و اتاق های کنفرانس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و باعث محبوبیت و شهره و آوازه آن می شود. یکی از مباحثی که در طراحی سالن های  کنفرانس توجه خاصی را طلب می کند نوع نورپردازی سالن است.

مطالعه مقاله

آکوستیک درسالن همایش (سالن کنفرانس)

خلاصه مقاله

همان طور که آکوستیک مناسب در یک سالن بزرگ موسیقی می تواند موفقیت یا عدم موفقیت یک کنسرت را رقم بزند، آکوستیک در اتاق های کنفرانس و همایش هم می تواند تاثیر عمیقی بر موفقیت جلسات علمی یا تجاری شما

مطالعه مقاله

۹ الگو جهت نقشه سالن همایش ( سالن آمفی تئاتر)

خلاصه مقاله

ما در این مقاله، راهنمایی لازم را به شما برای انتخاب چیدمان صندلی مناسب، فاصله استاندارد بین صندلی ها و به طور کلی مقدمات لازم برای چیدمان سالن همایش را ارائه می دهیم.

مطالعه مقاله