فرصت شغلی ( استخدام کارشناس فروش )

ما در گروه توسعه مهندسی نیکان یک خانواده‌ بزرگ و پویا هستیم؛ خانواده‌ای که در آن می‌توانید رشد کنید و به پیشرفت برسید. دوست دارید در کدام بخش از این خانواده اثرگذار باشید؟ استخدام کارشناس فروش؟ استخدام مدیر حسابداری؟ جواب شما هرچه باشد، در هر حال با فضایی خلاق و پرجنب‌وجوش سروکار دارید که می‌توانید در آن یک ایده‌پرداز خوش‌فکر باشید.
گروه توسعه مهندسی نیکان بر پایه‌ی ارزش‌ها و تعهداتی استوار است که فرهنگ ما را می‌سازد. لازم است پیش از آن‌که نیکانی شوید این ارزش‌ها را بخوانید تا پس از پذیرش آن‌ها، با اطمینان بیش‌تری به‌سمت آرزو‌های‌مان قدم برداریم.
فرصت-شغلی-نیکان-استخدام-نیکان
 • اگر نیکان را انتخاب کرده‌اید، پس باید برای کارهای سخت و به ظاهر غیرممکن آماده باشید. در نیکان نشدن و نتوانستن معنا ندارد.
 • نیکانی‌ها در مسیر پیشرفت در کنارتان خواهند بود و به شما کمک می‌کنند آن‌چه که می‌خواهید را به‌دست آورید.
 • برای ماندن در نیکان هیچ تعهدی نخواهید داشت. هر لحظه که گمان کردید رویای مشترکی نداریم، می‌توانید به سمت رویاهای‌ خودتان حرکت کنید.
 • همه چیز در نیکان شفاف است. شما هم مانند سایر نیکانی‌ها به همه اطلاعات شرکت دسترسی دارید و به هر پرسشی که داشته باشید پاسخ خواهیم داد.
 • این حق شماست که در تمام موضوعات مرتبط با نیکان نظر دهید و مشارکت کنید. به ما کمک کنید تا نیکان شهرمان را با هم بهتر بسازیم.

به دلیل شیوع ویروس کرونا طبیعی است که دغدغه‌ی بیش‌تری نسبت به سلامت همکاران‌مان داشته باشیم. اگر در این دوران قصد دارید به جمع نیکانی‌ها بپیوندید، لازم است برای آمدن به نیکان شرایط و پروتکل‌های ویژه‌ی بهداشتی را رعایت کنید و این دو مورد را در نظر بگیرید:

 • اولویت اصلی ما با حضور در محیط کار است. اگر مبتلا شدید و وظایف شغلی شما به ‌گونه‌ای است که در خانه هم می‌توانید آن‌ها را انجام دهید، تا جای ممکن به نیکان نیایید.
 • هر آن‌چه که برای کار در خانه به آن نیاز داشته باشید مانند ابزار، تجهیزات، دسترسی‌ها و … در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

برای نیکانی شدن پس از ارسال رزومه لازم است جلسات زیر را طی کنید تا تصمیم نهایی برای همکاری با شما گرفته شود.
این امکان وجود دارد که در هر مرحله، برای همکاری با شما به توافق لازم دست پیدا نکنیم، در نتیجه پذیرش شما در هر مرحله، به معنی پذیرش نهایی نخواهد بود.

 • جلسه‌ی نخست : به شکل حضوری و تخصصی و با حضور یک مسئول از تیم فنیِ مرتبط با تخصص شما برگزار می‌شود.
 • جلسه‌ی دوم : پروژه‌ی نمونه یا طراحی چالشی که از شما خواسته‌اند را در حضور مسوول تیم و چند نماینده‌ی فنی، ارایه خواهید داد.
 • جلسه‌ی سوم : به گپ‌وگفت با تمام اعضای تیمی که قرار است به آن ملحق شوید، اختصاص دارد و نظرات شما در خصوص کار تیمی و جایگاه تیمی‌تان مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 • اگر مراحل بالا را با موفقیت طی کردید سه ماه آزمایشی در کنار ما خواهید ماند.

توسعه مهندسی نیکان جهت تکمیل کادر بازرگانی خود از افراد منظم، مسئولیت پذیر، پیگیر، با انگیزه، علاقمند به یادگیری و با ظاهری آراسته دعوت به همکاری می نماید:

عنوان شغلی : استخدام کارشناس فروش

نوع همکاری : تمام وقت

حداقل حقوق : توافقی

موقعیت مکانی : تهران، ملاصدرا

توانمندی‌ها :
 • تسلط بر اصول و فنون مذاکره و ایجاد ارتباط موثر
 • طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی
 • طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های مانیتورینگ و مدیریت بحران
 • آشنایی به اصول آمفی تئاتر، سالن همایش و کنفرانس
 • آشنایی به استودیو سینما، تلویزیون و رادیو
 • پیجینگ و موسیقی پس زمینه
 • راهکار‌های مبتنی بر IT

شرایط احراز : حداقل 2 سال فعالیت در واحد بازرگانی یا بازاریابی و فروش شرکت های فعال در حوزه ساختمان، املاک و دکوراسیون – آشنایی به استفاده از سامانه تدارکات دولت و مناقصه ها – تسلط بر نرم افزار اکسل – تسلط بر آیین نگارش و مکاتبات اداری – تحصیلات تکمیلی مرتبط (مدیریت، کسب و کار، عمران / معماری و …) مزیت است.

مزایای شغلی : بیمه – پاداش عملکرد

عنوان شغلی : استخدام مدیر حسابداری

نوع همکاری : پاره وقت

حداقل حقوق : 6500000

موقعیت مکانی : تهران، ملاصدرا

توانمندی‌ها :

– تخصص حسابداری

– با حداقل 8 سال سابقه کار حرفه ای در امور حسابداری و امور مالی

– با حداقل مدرک کارشناسی و حداقل سه سال سابقه در شرکت های پیمانکاری

– توانایی همکاری حداقل دو روز کاری در هفته

– تسلط به ثبت امور مالیاتی، گزارش خرید و فروش فصلی، ارزش افزوده، بیمه تامین اجتماعی، محاسبات حقوق و دستمزد، خزانه داری و بانک، صدور کلیه اسناد حسابداری، تهیه گزارشات مالی، ثبت اسناد در سیستم مکانیزه حسابداری

– آشنا به قوانین وزارت کار و تنظیم قرارداد پرسنلی

– تسلط بر Excel

– انجام امور اداری و مالی خارج از شرکت

عنوان شغلی : استخدام کارشناس فروش

میزان سابقه کار کلی : 3 سال

میزان سابقه کاری مرتبط : حداقل 2 سال بازاریابی و فروش / ۱ سال صنعت ساختمان و املاک

تحصیلات : کارشناسی یا کارشناسی ارشد بازرگانی – کسب و کار – MBA – بازاریابی – مهندسی (معماری، عمران، برق، مکانیک و …) – مدیریت – اقتصاد و مرتبط

مهارت‌های مورد نیاز : روابط عمومی و ارتباط موثر –  ظاهر آراسته و رفتار مناسب – امانت داری و احساس مسئولیت بالا – انگیزه و روحیه بالا – اشتیاق به پیشرفت و یادگیری – نرم افزارهای عمومی و تخصصی (تسلط بر EXCELL)

دانش تخصصی مورد نیاز :

امور بازرگانی – مهارت ها و تکنیک های بازاریابی و فروش – تسلط به امور نگارش و مکاتبات اداری – آشنایی به استفاده از سامانه تدارکات دولت و مناقصه ها + تسلط نسبی بر زبان انگلیسی، آشنایی با اصول برندینگ و آشنایی با دیجیتال مارکتینگ مزیت می باشد.

شرح شغل : انجام امور بازرگانی مجموعه (بازاریابی و فروش) در حوزه های خدمات فنی و مهندسی (مدیریت طرح و ساخت) – پیمانکاری –  نگهداری و بهره برداری املاک و مستغلات

شرح وظایف : پایبندی به مدیریت زمان – تعهد به آموزش دیدن در خصوص وظایف محوله با مطالعه و تلاش فردی – حضور در جلسات داخلی و خارجی سازمان – ارائه گزارشات فنی

با گروه توسعه ساختمانی نیکان در تماس باشید

پاسخ‌گو و پذیرای پرسش‌ها، بازخوردها و نظرات شما هستیم

دسترسی‌های مفید

مقاله‌های نیکان

بلاگ نیکان، علاقه مندان و فعالان حوزه ساختمان و املاک را با فعالیت‌ها و فرآیندهای کاری خانواده نیکان بیشتر آشنا می‌کند.

بازدید فرمایید

خدمات نیکان

خدمات نیکان در زمینه طرح و ساخت، مدیریت املاک و مستغلات در سه شاخه معماری، معماری داخلی و دکوراسیون

بازدید فرمایید

پروژه‌های نیکان

با پروژه های ساختمانی (مسکونی، اداری و تجاری) و پروژه های صنعتی توسعه مهندسی نیکان آشنا شوید.

بازدید فرمایید

فرصت شغلی

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.