خدمات مدیریت بهره برداری

نگاه کلی

خدمات مدیریت ساختمان در دنیای مدرن موجبات رونق بخشی و توسعه پایدار صنعت ساختمان را فراهم خواهد کرد. با تغییر رویه سرمایه گذاران و سازندگان املاک از بساز بفروشی صرف به انجام ساخت و سازی ماندگار و زیبا به همراه در نظر گرفتن مدیریت بهره برداری ، برندینگ و خدمات پس از فروش املاک ، نویدبخش فردایی بهتر برای صنعت ساختمان و سرمایه گذاران این حوزه خواهد بود.

استقلال مدیریت بهره برداری از گروه سازندگان نه تنها در اجرا و اتمام پروژه مشکلی ایجاد نکرده بلکه می تواند انجام هرچه هوشمندانه تر و حرفه ای تر این فعالیت را برای سرمایه گذاران تضمین نماید. این خدمات با ایجاد ارزش افزوده بطور مستقیم در سودآوری بیشتر پروژه نقش خواهد داشت.

مکاتبه با نیکان
مدیریت-بهره-برداری

مراحل ارائه خدمات مدیریت بهره برداری ساختمان

خدمات مدیریت بهره برداری ساختمان علاوه بر ارتقاء اعتبار و جایگاه اجتماعی سرمایه گذار ، سازنده ، مالک و خود ساختمان ، ساختمانی ایمن ، آرامش بخش و درخور مهیا می نماید.

همچنین این خدمات می تواند قبل از تحویل واحدها به خریداران و بهره برداران نهایی و در کنار تیم فنی سازندگان محترم، جهت ارائه خدمات گارانتی و وارانتی به صورت جامع و در سطوح گوناگون کیفی انجام پذیرد.

خدمات درخور و حرفه ای پس از شناسایی نوع سرویس و امکانات مورد نیاز سرمایه گذاران و توسعه دهندگان املاک و مستغلات، در سطوح پایه یا درجه بندی شده برای مجموعه ساختمانی قابل ارائه می باشند.

آنالیز-ساختمان
بازاریابی-دیجیتال

مشتریان خدمات مدیریت بهره برداری توسعه مهندسی نیکان

  • ساختمان ها ، برج ها و مجتمع های فاخر و خاص مسکونی ، اداری و تجاری در حال مطالعه، در حال ساخت، در حال اتمام، آماده بهره برداری و در حال بهره برداری

  • شرکت های ساختمانی ، انبوه سازان و سازندگان پروژه های خاص و فاخر

  • مالکان و سرمایه گذاران املاک و مستغلات
  • شهرک های ویلایی لوکس و برتر

بیمه-نامه-ساختمان
مدیریت-ساختمان

خدمات مدیریت ساختمان

از خدمات بسیار مهم گروه توسعه مهندسی نیکان می‌توان به خدمات مدیریت ساختمان اشاره کرد.

این خدمات در حوزه‌های سازه ، معماری و معماری داخلی ، تاسیسات مکانیکی و برقی ، دکوراسیون ، آکوستیک و الکتروآکوستیک و تجهیز در بخش های سیستم های صوت حرفه‌ای، ضبط و پخش تصویر ، نورپردازی عمومی و تخصصی ارائه می شود.

بازدید فرمایید
مشاوره رایگان

همکاری با یک تیم حرفه ای طراحی و ساخت ویلا با سابقه کار زیاد و درخشان شما را در رسیدن به رویایتان یاری می کند.

لطفاً جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص طراحی و ساخت ویلا با شماره 97 87 77 88 – 021 بگیرید.

تلفن-توسعه-مهندسی-نیکان

پروژه‌های نیکان

گروه فنی مهندسی نیکان در بیش از 21 سال فعالیت حرفه ای خود با تشکیل تیم های کارآمد و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا در پروژه های ساختمانی و صنعتی پرداخته است.در خلال این سال ها افتخار همکاری با ۱۵۰ کارفرما در بیش از ۲۰۰ پروژه خود موید تجارب ارزنده این مجموعه می باشد.اینک توسعه مهندسی نیکان با بهره گیری از تجارب گذشته و تکیه بر اکیپ های اجرایی و مهندسین مجرب خویش به سوی بازارهای جدید گام بر می دارد

مشاهده همه پروژه‌ها