املاک و مستغلات

املاک و مستغلات چیست؟

تعریف املاک و مستغلات عبارت است از خرید و فروش معاملاتی اموال غیرمنقول که نه تنها شامل خود زمین می شود بلکه هر چیزی که به طور دائم به زمین متصل است را شامل می شود. این شامل منابع طبیعی و بهبود در زمین مانند خانه است. علاوه بر این، بهبود در ملک می تواند شامل سازه های جدید یا قدیمی باشد، تا زمانی که ملک بر روی یک قطعه زمین باشد.

شما در هر لحظه می‌توانید از پروژه‌های املاک و مستغلات دیدن فرمایید.

مکاتبه با نیکان

خدمات املاک

اتفاقات چند سال گذشته در قاره امریکا به عنوان یکی از مراجع و مدل های سرمایه گذاری املاک ، تجربه‌ای تازه از این ضرب‌المثل را در ذهن علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری دراین بخش ایجاد کرد. این درحالی است که حتی در بحرانی‌ترین شرایط، باز هم بودند افرادی که از بازار ملک و املاک سود بردند و همواره به ثروت خود افزودند.

کلیک کنید

املاک و مستغلات-خدمت-ملک
املاک و مستغلات-خدمت-بهره برداری

خدمات مدیریت بهره برداری

خدمات مدیریت بهره برداری ساختمان علاوه بر ارتقاء اعتبار و جایگاه اجتماعی سرمایه گذار ، سازنده ، مالک و خود ساختمان ، ساختمانی ایمن ، آرامش بخش و درخور مهیا می نماید. همچنین این خدمات می تواند قبل از تحویل واحدها به خریداران و بهره برداران نهایی و در کنار تیم فنی سازندگان محترم، جهت ارائه خدمات گارانتی و وارانتی به صورت جامع و در سطوح گوناگون کیفی انجام پذیرد. خدمات درخور و حرفه ای پس از شناسایی نوع سرویس و امکانات مورد نیاز سرمایه گذاران و توسعه دهندگان املاک و مستغلات، در سطوح پایه برای مجموعه ساختمانی قابل ارائه می باشند.

کلیک کنید

خدمات مدیریت ساختمان

امروزه شرایط خاصی برای ساکنان مجموعه‌ها برقرار است. از یک سو روابط همسایگی رنگ باخته و یکدیگر را نمی‌شناسند و از طرف دیگر استفاده از فضاهای مشترک و دریافت خدمات رفاهی و آسایشی آنها را به هم پیوند زده است. بنابراین ارائه خدمات مدیریت ساختمان توسط یک مدیر و هماهنگ کننده متخصص از جمله نیازهای هر مجتمع و مجموعه محسوب می‌شود.

کلیک کنید

املاک و مستغلات-خدمت مدیریتی

پروژه املاک و مستغلات

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021

از کجا شروع کنم؟

پروژه‌های ما

املاک و مستغلات-خدمت-مشاوره

خدمات مشاوره برند و مدیریت برند ساختمانی

این خدمات برندینگ می تواند برای شرکت های ساختمانی، مهندسین مشاور، شرکت‌های معماری و معماری داخلی ، توسعه دهندگان املاک ، مشاورین املاک ، ساختمان‌های مسکونی – اداری – تجاری در حال ساخت یا دارای پایانکار و اشخاص شاغل در صنعت ساختمان راهگشا باشد.

پایه و اساس راه اندازی و بهره برداری هر مجموعه و ساختمانی ، داشتن استراتژی مشخص و صحیح است. استراتژی مناسب با برنامه‌ریزی بازاریابی مشخص می شود. از وظایف مشاور برندینگ می تواند مشخص نمودن استراتژی های مناسب نیز باشد.

کلیک کنید

خدمات راه اندازی و بهره برداری کسب و کار

طراحی و ساخت مسکونی امروزه محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده است و افراد زیادی علاقه دارند صاحب یک منزل خوب و با کیفیت شوند. در واقع ساحتمان مسکونی به ساختمان هایی اطلاق می‌شود که برای استفاده خانواده ها و سکونت آن‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کلیک کنید

املاک و مستغلات-خدمت-راه-اندازی
املاک و مستغلات-خدمت-تحویل

خدمات فرایند تحویل و خدمات پس از فروش

طراحی و ساخت ویلا امروزه محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده است و افراد زیادی علاقه دارند صاحب یک ویلا خوب و با کیفیت شوند. در واقع ویلا به ساختمان‌هایی اطلاق می‌شود که از هر چهار طرف دارای نما باشند. این ساختمان ها معمولاً در مناطق بکر از نظر آب و هوایی احداث می‌شوند.

کلیک کنید

خدمات پیاده سازی سیستم‌های مدیریتی

مجموعه نیکان در بیش از 21 سال فعالیت حرفه ای خود با تشکیل تیم های کارآمد و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا در پروژه های ساختمانی و صنعتی است.

کلیک کنید

املاک و مستغلات-خدمت-ایزو

آیا شما یک پروژه دارید که نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره رایگان

پروژه‌های املاک و مستغلات