فهرست بررسی سیستم صوت کنفرانس به همراه تجهیزات
مشاوره رایگان
checklist-nikan
مقدمه

سیستم کنفرانس صوتی در موارد بسیار زیادی کاربرد دارد. در هر کنفرانس، پرزنترها و افراد حاضر در جلسه، به خدماتی همچون امکان ایجاد رأی‌گیری، ترجمه هم‌زمان صوت و تصویر، ضبط و مستندسازی جلسات و نگهداری آن‌ها در آرشیو و از همه مهم‌تر، تقویت و ضبط صدا، نیاز دارند. سیستم‌های کنفرانس صوتی مختلف می‌توانند تمام این امکانات را برای ارائه‌دهندگان به ارمغان بیاورند. مقاله سیستم صوت کنفرانس توسط شرکت نیکان نگارش شده است که سعی داریم در آن به بررسی سیستم صوت کنفرانس به همراه تجهیزات آن بپردازیم.

معرفی کلی سیستم صوت کنفرانس

سالن‌های کنفرانسی که توسط شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف استفاده می‌شوند، نیازمند تجهیزات متنوع، برای بهبود بخشیدن به کیفیت صدا، تصویر و سرعت عمل کل سیستم می‌باشند، که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی سیستم صوت سالن‌های کنفرانس بپردازیم.
سیستم صوت سالن کنفرانس متشکل از تجهیزاتی است که می‌توانند صدای مورد نیاز تماس‌ها و سخنرانی‌ها را بدون اختلال صدا و یا اکو و انعکاس، در تمام سالن پخش کنند. چینش و نصب این تجهیزات برای هر سالن و مجموعه کنفرانس – با توجه به ابعاد و ساختار معماری مکان – متفاوت است.

مشاوره رایگان

در بررسی سیستم صوت کنفرانس به همراه تجهیزات بدون شک، نیاز به همکاری یک تیم کاربلد و باتجربه در این زمینه دارید.

لطفاً جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه نیکان در خصوص سیستم صوت کنفرانس با شماره 97 87 77 88 – 021 تماس بگیرید.

تجهیزات استفاده شده در سیستم صوت سالن کنفرانس

سیستم صوت سالن کنفرانس چند سالی است که دست‌خوش تغییرات زیادی شده و پیشرفت‌های چشمگیری داشته است.

تجهیزات پاورمیکسر و آمپلی فایر
بلندگو و اسپیر های اتاق کنفرانس
میکروفن اتاق کنفرانس
کابل و متعلقات نصب اتاق کنفرانس
ویدئو کنفرانس
نتیجه‌گیری

استفاده از بهترین تجهیزات سیستم صوت سالن کنفرانس، کیفیت جلسات و ارائه‌های شما را تا بیشترین حد ممکن بالا می‌برد. شما با توجه ورزیدن به اهمیت استفاده از تجهیزات باکیفیت و استاندارد، می‌توانید کنفرانس‌های بی‌نقص و بدون مشکلات فنی داشته باشید.