//خرید ملک تجاری در تهران

خرید ملک تجاری در تهران

خرید ملک تجاری در تهران

 برای سرمایه گذاران محترمی که تمایل به خرید ملک تجاری در تهران دارند، یک پیشنهاد ویژه داریم. اما پیش از ارائه ، مروری بر املاک تجاری ، چرایی و چگونگی سرمایه گذاری و خرید آن خواهیم داشت. ( سپاس. مستقیم پیشنهاد را می بینم)

بارها و بارها این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که می‌گویند:

«هرکه بلند شد از خاک بلند شد».

اتفاقات چند سال گذشته در قاره امریکا به عنوان یکی از مراجع و مدل های سرمایه گذاری املاک ، تجربه‌ای تازه از این ضرب‌المثل را در ذهن علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری دراین بخش ایجاد کرد. این درحالی است که حتی در بحرانی‌ترین شرایط ، باز هم بودند افرادی که از بازار ملک و املاک سود بردند و همواره به ثروت خود افزودند.

این اتفاق صرفا به‌خاطر این بود که سرمایه‌گذاران با استفاده از قوانینی کاملا ساده و البته کاربردی توانستند سرمایه خود را مدیریت و در مسیری درست سرمایه‌گذاری کنند.

مانی خوشبین
ملک تجاری

خرید ملک تجاری در تهران بدون تردید با قیمتی بسیار بالاتر از ملک مسکونی انجام می شود. سرمایه‌گذاری در ملک و املاک مخصوصاً املاک تجاری همواره سودمند است.متقاضیان اجاره این گونه املاک نیز همیشه در بازار به دنبال ملکی مناسب هستند.

شاید بهترین گزینه سرمایه‌گذاری بلند مدت ، روی خرید املاک تجاری در تهران باشد. این نوع سرمایه‌گذاری می‌تواند دو امتیاز بزرگ برای صاحبان سرمایه داشته باشد؛ اول اینکه هرگز برای رسیدن فصل نقل و انتقالات لازم نیست صبر کنند و دوم حضور مشتریان مخصوصاً متقاضیان اجاره پشت در ملک است.

به‌طور قطع تا چند سال آینده میزان تقاضا برای اجاره این واحدها متناسب با استانداردهای تعریف شده افزایش می‌یابد و از این لحاظ سرمایه‌گذاری در ساخت این واحدها می‌تواند برای سرمایه‌گذاران فاز جدیدی از فعالیت سودده اقتصادی محسوب شود.

خرید ملک تجاری در تهران به عنوان سرمایه گذاری یکی از مناسب ترین راهها برای افزایش سرمایه و تضمین آن در یک دوره کوتاه مدت است. اگر هم این سرمایه گذاری با انجام فعالیت تجاری در ملک خریداری شده همراه شود ، سوددهی تصاعدی بالا می رود.

باتوجه به نوسانات بازار در ایران شاهدیم که گاهاً قیمت خرید املاک تجاری در تهران در طول یک دوره کوتاه مدت افزایش قابل توجهی می یابد و مقدار آن از تناسب یا توازن خاصی برخوردار نبوده و در واقع قابل پیش بینی نمی باشد. اما به دلیل ارزش بالای واحدهای تجاری امکان رشد لحظه ای و نوسان چند باره قیمت این بخش کمتر می باشد.

مزیت مغازه یا ملک تجاری نسبت به آپارتمان و ملک مسکونی این است که با گذشت عمر مغازه نه تنها ارزانتر نمی شود بلکه به دلیل شناخته تر شدن محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. همچنین در ایران مردم از قدیم نسبت به تجارت و فروش حضوری علاقه داشتند و این موضوع بخشی از فرهنگ ماست و محبوبیت آن در بسیاری از صنوف و در برخی مراکز تجاری و خرید از بین نخواهد رفت.

در حال حاضر پول در کارِ آزاد است و با راه اندازی یک فعالیت تجاری و به اصطلاح مغازه زدن خیلی بهتر از کار اداری می‌شود پول درآورد. حقیقت این است که در حال حاضر در کشور رکود اقتصادی وجود دارد و این رکود منجر به این شده که بسیاری از بنگاه‌های بزرگ نتوانند نیروی جدید استخدام کنند و یا حقوق و دستمزد کمی به کارکنان خود می‌دهند. بنابراین بسیاری از افراد کار آزاد را به کار اداری ترجیح می‌دهند.

یکی از ایده‌های پرطرفدار در حال حاضر مغازه‌ها هستند که در صورت برنامه‌ریزی و اجرای مناسب فعالیت ، می‌توانند پرسود باشند.

باید دانست که هدف از تأسیس مغازه‌های تجاری تأمین نیازهای زندگی افراد جامعه است. اما این مسئله دلیلی بر آن نیست که هر مغازه‌ای در هر منطقه‌ای بتواند فروش موفقی داشته باشد. باید مغازه‌تان را در یک مکان پر رفت و آمد ، بورس کالا یا خدمات و یا در یک مجتمع تجاری پر بازدید در نظر بگیرید تا هم برای دیگران شناخته شوید و هم افراد زیادی از مناطق مختلف شهر به شما مراجعه کنند.

ملک تجاری
ملک تجاری

ارزش خرید ملک تجاری در تهران از لحاظ میزان رفت و آمد مشتریان یا همان موقعیت قرارگیری ملک و از سوی دیگر به امتیاز سرقفلی بستگی دارد و سابقه کار برای یک ملک تجاری بسیار مهم است. در حال حاضر قیمت خرید ملک تجاری در تهران و در برخی مناطق بالای ۲۰۰ میلیون تومان است.

به طور کلی املاک تجاری به علت تقاضا و تعداد اندک از رشد کمی کمتری نسبت به واحدهای مسکونی برخوردار است. قیمت این واحدها به عواملی مانند قیمت‌گذاری های شهرداری ، تورم ، بیکاری و جو روانی حاکم بر معاملات بازار املاک اداری و تجاری وابستگی تنگاتنگی دارد.

در چند سال اخیر خلوت شدن بازار سرمایه‌گذاری در بخش ساخت واحدهای مسکونی به معنی خروج سرمایه از بازار ساخت‌وساز نبود. بلکه رشد قارچ گونه مال ها و مراکز تجاری کاملاً به چشم می آید.

علت افزایش سرمایه‌گذاری در بخش املاک تجاری را می‌توان در حاشیه سود ۳ الی ۴ برابری ساخت این واحدها در زمان رکود سایر بخش‌های این بازار یافت که تا حد زیادی ریسک زمان بالای برگشت سرمایه را قابل‌تحمل کرده است. بدون تردید اگر این مجتمع‌ها سودهای چند برابر نداشت هیچ کارفرمایی حاضر نمی‌شد هزینه‌های کلان به شهرداری بپردازد تا مجتمع خود را چند طبقه بیشتر بسازد.

از سوی دیگر وجود مناطق ویژه اداری یا تجاری – اداری مختلط در هسته مرکزی شهرهای پیشرفته لازم است. پایتخت و همچنین سایر کلان شهرهایی که می‌توانند مقصد ورود سرمایه‌گذاران و شرکت‌های خارجی یا فعالیت شرکت های مدرن باشند می بایست به تدریج به سمت ساخت این نوع بناهای تجاری و همچنین ساختمان‌هایی با مشخصات یاد شده و متناسب با استانداردهای جهانی فضای کسب و کار حرکت کنند.

کلان شهر مشهد نمونه ای موفق از این شهرهاست که با احداث یا در حل ساخت بودن پروژه های تجاری یا مختلط بسوی عصر مدرن املاک تجاری گام بر می دارد.

ملک تجاری چیست ؟

محلی در یک ملک مشرف به خیابان که در آن اقدام به فعالیت های تجاری (خرید و فروش) شده و دارای مجوز تجاری از شهرداری می باشد ، ملک سند تجاری گفته می شود. مغازه ها عمدتا دارای سند تجاری می باشند اما ملک هایی نیز وجود دارند که رفت و آمد آنها از داخل ملک است و دارای سند تجاری نیز هستند. (مانند پاساژها)

ملک های تجاری مجوز نصب تابلو در محل ملک خود را دارند که خود مانند یک بیلبورد معرف فعالیت صنفی و دعوت کننده مشتری به خدمات شما عمل خواهد نمود.
فرق بین ملک های اداری و تجاری نوع فعالیت آنهاست. مثلا در ملک اداری امکان فروش جنس وجود ندارد ولی ملک های دارای سند تجاری می توانند اقدام به فروش اجناس کنند.

اخذ مجوز تجاری از شهرداری دارای شرایط خاصی بوده و برای تمامی املاک و مکان ها امکان راه اندازی و فعالیت وجود ندارد. این شرایط دایماً در طرح های تفضیلی سخت تر و سخت تر و تعداد املاک تجاری کم تر و کم تر می شود.

مغازه

مغازه همان مشخصات ملک های تجاری را دارد با این فرق که یک مغازه می بایست حتما به بیرون دسترسی مستقل داشته باشد و داخل آن نیز کاملاً دیده شود. اما ملک تجاری می تواند در طبقات قرار داشته و یا ورودی مشاع داشته باشند.

مغازه
پلاسکو

مجتمع تجاری (پاساژ)

به ملک هایی که دارای چندین باب مغازه باشند مجتمع تجاری و یا پاساژ گفته می شود. پاساژها عمدتاً دارای ویژگی های خاص بوده و به صورت اختصاصی برای یک شغل یا بصورت مختلط استفاده می شوند .

مجتمع اداری – تجاری

به مجموعه ای مختلط از چندین طبقه تجاری و چندین طبقه اداری مجتمع گفته می شود. معمولا ترکیب تجاری و اداری با هم ساختمانی ویژه با امکانات ویژه را برپا خواهد نمود.

مجتمع تجاری اداری

نکاتی که بایستی برای خرید ملک تجاری در تهران بدانید

در حال حاضر در بخش املاک تجاری با موقعیت مکانی و صنف مناسب انتخاب شده کمتر با پدیده خالی ماندن ملک روبرو هستیم. با نگاهی به آمار رو به رشد تقاضای راه‌اندازی واحدهای صنفی و با در نظر گرفتن جمعیت ، شاهد هستیم به ازای حدود هر ۳۸ نفر در کشور یک واحد صنفی توزیعی یا تولیدی – خدماتی وجود دارد که این میزان در سطح دنیا کم‌سابقه و حتی بی‌سابقه است.

چشم‌انداز درازمدت این تغییر رویه ، بدون دوراندیشی و برآورد درست و مطابق با نیاز جامعه می‌تواند موجب بروز نتایج مشابه در بخش ساخت واحدهای مسکونی شود. در حال حاضر سرانه واحدهای تجاری به نسبت کل جمعیت تفاوت فاحشی با استانداردهای بین‌المللی دارد و این زنگ هشدار اشباع بازار ساخت واحدهای تجاری فروشگاهی خارج از مراکز بورس در برخی کلان‌شهرها را به صدا درآورده است.

از سوی دیگر افت‌وخیزهای نامتوازن در سایر بخش‌های سرمایه‌ای کشور نظیر بازار طلا و ارز و بورس در کنار نبود نهادی توانمند در جهت برنامه‌ریزی و کنترل عملیاتی نقدینگی سرگردان جامعه ، باعث سوق دادن هرچه بیشتر سرمایه‌گذاران به این بخش شده است.

رکود طولانی مسکن باعث نوعی” پاک‌سازی “در تمامی عرصه‌های تولید و توزیع‌شده است. در سال‌های قبل به علت سودهای کلان ساخت‌وساز ، حرفه تولید مسکن به شکل نامتعارفی اپیدمی شده بود یعنی از پزشک تا تجار وارد این عرصه شدند اما بعد از رکود سنگین مسکن کماکان شاهد ادامه حیات متخصصان این حرفه و سودآوری آنها هستیم.

با خرید ملک تجاری در تهران علاوه بر داشتن دارایی مشهودی که ارزش و قیمت آن همواره ترقی خواهد کرد موجب افزایش جریان نقدی در کسب و کار نیز می گردد.

مدیریت بهره برداری و نگهداری

خریداران جهت خرید ملک تجاری در تهران  بایستی موارد متعددی از قبیل موارد زیر را درنظر بگیرند تا خریدی امن و مطمئن با سودی مناسب شاملشان گردد:

خرید ملک تجاری در تهران

۱- هر مغازه دارای سرقفلی و ملکیت است. صاحب امتیاز مغازه ، سرقفلی آن و صاحب بنای ساختمانی ، ملکیت را در اختیار دارد. شما با خرید سرقفلی عملا اجازه فعالیت در مغازه را دارید ولی در صورتی که با صاحب ملکیت مغازه مشکل داشته باشید ممکن است هرروز دردسر جدیدی برایتان پیش بیاید. پس بهتر است اگر قصد خرید ملک تجاری در تهران را دارید ، هم ملکیت و هم سرقفلی آن را خریداری کنید.

۲- چنانچه در نظر دارید سرقفلی ملک را خریداری نمایید این موضوع حتما بایستی با اطلاع مالک صورت گیرد و ایشان را از نوع شغلی که در آینده در ان واحد راه اندازی خواهید نمود مطلع نمایید تا از رضایت و پیشتیبانی وی مطمئن شوید .

۳- ملک باید دارای تصفیه حساب دارایی ، شهرداری ، بیمه و سایر سازمانهای ذیربط شغل مربوطه باشد .

۴- دقت کنید که ترتیب معامله در خرید قطعی (مالکیت ) یا خرید امتیاز کسب و کار ( سرقفلی ) با یکدیگر متفاوت است.

۵- یکی از مهمترین موارد خوش نام بودن ملک تجاری یا نوع کسب و کاریست که در آن قبل از فروش انجام می گرفته است . مثلا یک واحد تجاری یا مغازه ممکن در شغل خاصی جا افتاده باشد و ادامه آن شغل توسط شما با تکیه بر مشتریهای قبلی مغازه بدون نیاز به هزینه های گزاف بابت تبلیغات درآمدی مناسب را برایتان تضمین کند . عکس این مورد نیز ممکن اتفاق افتد . یعنی بدنامی یک واحد کسب و کار در یک رشته شغلی خاص ممکن تبعات آثار منفی زیادی در درآمد آتی شما از این واحد داشته باشد.

ما خرید و سرمایه گذاری در ملکی با کاربری تجاری ، دارای ظرفیت های متنوع سرمایه گذاری و فعالیت را در منطقه مرکزی شهر تهران و بافتی تجاری به سرمایه گذاران و علاقمندان املاک تجاری پیشنهاد می کنیم.

این ملک از آخرین املاک کلنگی تجاری بدون معارض و قابل ساخت منطقه و مرکز شهر می باشد. (اغلب املاک مشابه منطقه به علت واگذاری جداگانه سرقفلی مغازه ها دارای معارض و شرایطی پیچیده می باشند).

ویدئو معرفی ملک تجاری در تهران و قابلیت های برجسته آن در آپارات

موقعیت ملک :

نشانی : تهران – خیابان جمهوری اسلامی – ضلع جنوب شرقی تقاطع باستان پلاک ۱۴۹۸در خیابان اصلی
ناحیه ۳_ منطقه ۱۱ شهرداری

مقاله معرفی منطقه ۱۱ شهرداری تهران را می توانید اینجا مطالعه فرمایید.

مشخصات ملک

 • ملکیت و سرقفلی تجاری کلنگی کنار گذر با مساحت وضع موجود ۳۰۹ (سیصد و نه ) متر مربع می باشد.

نکته : این ملک در صورت نوسازی به علت طرح تفضیلی جدید ، حدود ۷۵ متر مربع اصلاحی دارد. البته با توجه به ضوابط شهرداری به علت عقب نشینی مساحت تجاری کسر شده از همکف با ضریب افزایش به طبقه اول یا زیرزمین اول انتقال خواهد یافت.

 • دو نبش – بر ۱۰ (ده) در جمهوری + بر ۳۲ (سی و دو) در باستان

( از بر جمهوری به عمق ۲.۵ متر و بطول ۳۲ متر عقب نشینی دارد)

 • تراکم فعلی همکف ۱۰۰ % می باشد که در زمان ساخت نیز به علت سابقه ، به همین منوال خواهد بود.
 • دارای پایان کار قدیمی با کاربری های تجاری
 • دارای دو انشعاب گاز – دو انشعاب برق سه فاز – سه انشعاب برق تک فاز – یک انشعاب آب یک اینچ و دو انشعاب معمولی – بیش از ۱۰ خط تلفن ثابت و ...

وضعیت موجود ملک شامل :

۱- ۲۰۰ (دویست) مترمربع فضای تعمیرگاهی تجاری که نزدیک به ۱۰۰ مترمربع آن مسقف می باشد.
۲- ۱۱۰ (صد و ده) مترمربع سه باب فروشگاه تجاری (مغازه) یک و دو دهنه به ارتفاع ۴.۵ متر ، ۳۰ مترمربع بالکن و ۴۵ مترمربع زیرزمین تجاری
۳- ۱۰۰ (صد) مترمربع واحد موقعیت اداری با دسترسی از تعمیرگاه

تمامی فضاها آماده تحویل می باشند.

نما ملک در شب

ضوابط استفاده از اراضی و ساخت و ساز در زیر پهنه های فعالیت S در طرح تفضیلی شهر تهران

طرح تفضیلی:

ملک در پهنه تجاری S123 و بافت ناپایدار واقع بوده که در صورت نوسازی مشمول کاهش تعرفه های تجاری و تخفیف عوارض شهرداری می گردد.

تعریف بلوک ناپایدار :

بلوک های شهری که حداقل۵۰ درصد از ساختمان های آن ها غیر مقاوم باشد.(شورایعالی شهرسازی و معماری)

ضوابط بافت ناپایدار :

حداقل مساحت قطعه تک پلاک یا تجمیع ۱۵۰ متر به بالا ، یک طبقه تشویقی تعلق می گیرد.

ویژگی های پهنه تجاری در طرح تفصیلی (S)

پهنه‌ “تجاری” قسمتهایی از شهر است که وجه غالب آن ، کار و فعالیت بوده و سهم سکونت در آن بسیار محدود است. این پهنه مناطق بسیار متراکم تهران را شامل می‌شود. در پهنه تجاری ، ساخت ‌و ساز در قالب کاربری تجاری ، اداری ، خدماتی و صنعتی صادر می‌شود.

صدور پروانه مسکونی در این پهنه فقط برای معدود پلاکهایی که از قبل دارای عملکرد مسکونی و بهره‌برداری سکونتی یا پروانه پایان‌کار مربوطه بوده‌اند، مجاز است. ارتفاع ساختمان هایی که در پهنه فعالیت احداث می‌شوند بین ۲ تا ۱۲ طبقه و حتی بیشتر خواهد بود ، به این معنی که در مناطقی از تهران که در پهنه فعالیت قرار می‌گیرند اجازه ساخت بلندمرتبه داده می‌شود اما کاربری این سازه‌های بلند ، غیرمسکونی خواهد بود.

خرید ملک تجاری در تهران  خرید ملک تجاری در تهران  خرید ملک تجاری در تهران  خرید ملک تجاری در تهران

تجمیع :

با توجه به شرایط ملک های همسایه و تمایل مالکین ، امکان تجمیع ملک تا ۶۰۰ و ۸۰۰ مترمربع وجود دارد.

خرید ملک تجاری در تهران

 

موقعیت و دسترسی :

موقعیت ملک در یکی از محلات قدیمی ، پر تردد ، پر سکنه و با اصالت تجاری و مسکونی تهران ، دارای موقعیت ویژه واقع در شاهراه ورودی به مرکز شهر از شمال و غرب تهران ، خارج از طرح ترافیک با دسترسی به بازارهایی از قبیل زیر قرار گرفته است.

پوشاک و البسه در سه راه جمهوری و خیابان ولیعصر ، بورس موبایل ، صوتی و تصویری در پل حافظ ، بازار پولی و صرافی ها در چهارراه استانبول و فردوسی ، بورس برق و روشنایی در لاله زار ، لوازم کارگاهی و صنعتی در خیابان سعدی و خیابان امام خمینی (حسن آباد) ، لوازم یدکی خودرو در خیابان ملت ، چاپ در ظهیر الاسلام و بهارستان از ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ متر فاصله و دسترسی به مراکز فرهنگی خیابان انقلاب با ۱۰۰۰ متر فاصله

خرید ملک تجاری در تهران

ملک دارای دسترسی های بی نظیر به شریان های اصلی شهر ، خطوط حمل و نقل عمومی به شرح زیر می باشد:

دسترسی پیاده یا با وسایل نقلیه عمومی:

۷۰۰ متر تا ایستگاه مترو نواب صفوی و پارکینگ عمومی کاوه ، ۲۰۰ متر تا ایستگاه اتوبوس BRT جمهوری – بهارستان ، ۵۰۰ متر تا ایستگاه اتوبوس BRT پایانه جنوب – پارک وی و ۵۰ متر تا اولین بانک و دفتر خدمات الکترونیک دولت

دسترسی سواره :

جنوب از طریق بزرگراه نواب ، شمال از طریق بزرگراه چمران ، غرب از خیابان آزادی ، شرق از خیابان انقلاب – خیابان جمهوری

خرید ملک تجاری در تهران

موقعیت و دسترسی ملک

قابلیت های سرمایه گذاری و فعالیت پیشنهادی پس از خرید ملک تجاری:

۱-بازسازی و استفاده از وضعیت موجود   

 ۲-تخریب و نوسازی

ظرفیت های سرمایه گذاری با توجه به موقعیت ملک و منطقه پس از خرید ملک تجاری و بازسازی

فعالیت در اصنافی که در وضعیت موجود یا با بازسازی امکان فعالیت مفید داشته و پیشنهاد می شوند :

تعمیرگاه و مکانیکی خودرو ( نمایندگی های مجاز و سرویس های سریع)

دارای ۲۰۰ مترمربع فضای تعمیرگاهی با ۱۰۰ مترمربع فضای مسقف ، ۲ چال سرویس ، کفسازی بتنی ، انشعاب آب یک اینچ – برق سه فاز و گاز – فروشگاه لوازم یدکی و تزئینی خودرو ( با امکان واگذاری نمایندگی انحصاری لوازم بدنه و تزئینی خودروهای چینی وارداتی و مونتاژ داخل)

پتانسیل های پیشنهادی با توجه به موقعیت محلی (ورودی طرح ترافیک اصلی که مالکان خودرو در صبح اتومبیل را گذاشته و عصر سرویس شده می برند) : تعمیرگاه سرویس های سریع (کوئیک سرویس) هیوندای ، خودرو های چینی وارداتی و مونتاژ داخل و … ، کلین سرویس (واکس و پوایش و نظافت ) و کارواش نانو ، صافکاری بدون رنگ ( با توجه به تجاری بودن منطقه مزاحمتی برای بافت مسکونی نخواهد داشت)

با یک وقفه چند ساله سابقه ۳۰ سال کار خدمات تعمیر خودرو در این مکان وجود داشته است و ملک دارای جواز تعمیرگاه قدیم می باشد.

نمایشگاه اتومبیل

با یک وقفه چند ساله سابقه ۳۰ سال کار نمایشگاه اتومبیل در این مکان وجود داشته و ملک دارای جواز قدیمی صنف می باشد.

فروشگاه برندهای لوازم خانگی ، صوتی و تصویری

واقع شدن ملک در بورس

رستوران و تالار

نیاز محلی و منطقه

جهت سه مورد اخیر پس از بازسازی و برداشتن دیوارهای مابین فروشگاه ها و اجرای سقف سبک در قسمت فضای باز تجاری ، ۳۰۰ مترمربع سالن وجود خواهد داشت.

خرید ملک تجاری در تهران

نمای شمالی ملک

نمای شمالی ملک در خیابان جمهوری

نمای غربی

نمای غربی در خیابان باستان

ظرفیت های سرمایه گذاری با توجه به موقعیت ملک و منطقه پس از خرید ملک تجاری و نوسازی

فروشگاه و خدمات مرتبط با صنف لوازم خانگی ، صوتی و تصویری

واقع شدن ملک در بورس

هتل ، رستوران و تالار پذیرایی

نیاز محلی و منطقه

مجموعه تفریحی – ورزشی (استخر ، سونا ، جکوزی ، سالن های ورزشی و …)

نیاز محلی و منطقه ، طرح های تشویقی

نمایشگاه اتومبیل

واقع شدن ملک در بورس

مجموعه مختلط اداری – تجاری

دفاتر اداری یا کارگاه های تولیدی – خدماتی در طبقات فوقانی مجموعه

خرید ملک تجاری در تهران

طرح پیشنهادی نوسازی برای مشارکت در ساخت یا احداث توسط خریدار

با توجه به موقعیت تجاری – اداری ملک و قرارگیری در شریان تجاری مرکز تهران نوسازی با کاربری و طبقات زیر پیشنهاد می شود:

زیر زمین ۲- و ۳- :

با توجه به موقعیت محلی احداث مجموعه تفریحی – ورزشی ، انبار تجاری یا کارگاه های خدماتی و … در این تراز ها مطلوب می باشد. در حالت احداث مجموعه تفریحی – ورزشی استفاده از طرح های تشویقی امکان پذیر بوده و می توان موضوع را به کل ملک تعمیم داد.

زیر زمین ۱- :

با توجه به عقب نشینی تجاری ملک و جبران تجاری از دست رفته احداث سالن تجاری در این تراز به سادگی امکان پذیر است (در صورت خرید پارکینگ ، تامین پارکینگ در شعاع ۲۵۰ متری یا استفاده از فناوری های جدید مانند اُپتیم پارکoptimpark). توصیه می شود با انتخاب مناسب تراز همکف نورگیری و دید مناسب به این طبقه اختصاص یابد.

همکف :

یک یا دو باب سالن تجاری – نمایشگاه – فروشگاه

طبقات فوقانی :

دو طبقه تالار ، رستوران یا سالن تجاری ، چهار طبقه سالن اداری

خرید ملک تجاری در تهران

پارکینگ نوین

Optimpark

نحوه واگذاری

خرید ملک تجاری در تهران

فروش

۱- نقد : قیمت پیشنهادی مالک از قرار هر مترمربع …………….. تومان براساس مانده ملک پس از اصلاحی می باشد.
۲- نقد + تا سقف ۵۰ % ارزش ملک معاوضه با ملک کلنگی یا آپارتمان مسکونی در تهران

مشارکت در ساخت

مشارکت با سازندگان معتبر تجاری ساز دارای توان مالی کافی و اتمام در زمان مشخص با شرایط زیر امکان پذیر می باشد :

۱- ۶۰ % مالک ۴۰ % سازنده + … ریال بلاعوض به مالک پرداخت شود.

۲- ۵۰ % مالک ۵۰ % سازنده + … ریال بلاعوض به مالک پرداخت شده و تجاری همکف پس از پایان عملیات ساختمانی و زمان مشخص به مالک تحویل شود.

۳- توافقی

مشارکت در مکان

۱- خرید سه دانگ بصورت نقدی توسط شریک + توان مشارکت مالی براساس طرح سرمایه گذاری مورد توافق طرفین در پیاده سازی طرح بازسازی یا نوسازی ملک

لطفاً جهت هماهنگی بازدید، دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت خرید ملک تجاری در تهران با ما تماس بگیرید.

*طرح های سرمایه گذاری پیشنهادی در جلسه حضوری اعلام و بررسی می شوند*

خرید ملک تجاری در تهران

۱۳۹۷/۲/۵ ۴:۲۷:۰۵

۲ ديدگاه

 1. وحيد قاسمي آبان ۸, ۱۳۹۷ در ۰۳:۲۹- پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب
  تعداد ملك ام رو مي خواستم بفروشم
  ١-پاساژ با حدوداً٣٥ واحد مغاز تجاري در بهترين نقطه تجاري تهران (ميدان انقلاب) با دارمد اجار عالي
  ٢-يك باغ ده هكتاري كيوي با امكانات عالي با درامد بسيار خوب در متل قو
  ٣-يك تالار و سفرخانه سنتي با درامد عالي در زنجان شهر ابهر
  ٤-ويلاي و باغ در كردان شهرك صفاييه
  ٥-يك اپارتمان ٢٠٠ متري در برج هاي نمك ابرود

 2. وحيد قاسمي آبان ۸, ۱۳۹۷ در ۰۳:۳۱- پاسخ دادن

  سلام و عرض ادب
  تعداد ملك ام رو مي خواستم بفروشم
  ١-پاساژ با حدوداً٣٥ واحد مغاز تجاري در بهترين نقطه تجاري تهران (ميدان انقلاب) با دارمد اجار عالي
  ۰۹۱۲۱۱۱۳۸۹۷

ثبت ديدگاه

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.